Наша географія

ПРОДІНВЕСТ стратегічно розподіляє свої ресурси та зосереджується на маршрутах постачання молочних продуктів, де його офіси можуть забезпечити додаткову користь як для постачальників, так і для споживачів.

Наша
географія

ПРОДІНВЕСТ стратегічно розподіляє свої ресурси та зосереджується на маршрутах постачання молочних продуктів, де його офіси можуть забезпечити додаткову користь як для постачальників, так і для споживачів.

Маршрут: з Нової Зеландії, Австралії та Латинської Америки до Росії та інших країн СНД. Особливості митного та ветеринарного регулювання, різні урядові обмеження в Росії щодо інших країн роблять Нову Зеландію особливо привабливим партнером з постачання молока, незважаючи на досить тривалий період доставки.

Сезонність і зручна логістика поряд з історичними економічними зв'язками робить Латинську Америку традиційним постачальником СМП / НВМП, ЗМП, масла, ЗМЖ та інших молочних інгредієнтів до Росії та періодично до інших країн СНД.

Маршрут: з України та Білорусі до Азії, Близького Сходу та Африки. Відділення ПРОДІНВЕСТу в Україні та Білорусі накопичили стратегічні знання в галузі експорту молочних інгредієнтів до країн майже всього світу.

Місцеві офіси забезпечують суворий контроль якості продукції, що досягається завдяки постійному співробітництву з місцевими виробниками до, під час виробництва та після виробництва молочних інгредієнтів. Регулярний імпорт та експорт значних обсягів молочних інгредієнтів призвели до значного досвіду у взаємодії з місцевими органами влади у сфері підготовки належної експортної документації. Все перераховане вище гарантує виконання контрактів будь-якого рівня складності для постачання СМП / НВМП, ЗМП, масляних та сироваткових порошків до Азії, Близького Сходу та Африки.

Маршрут: від Європейського Союзу до Європейського Союзу (Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія), СНД (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Узбекистан), Європа неЄвропейський Союз (Грузія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Косово, Македонія, Чорногорія, Сербія).

Мережа місцевих офісів та агентів дозволяє ПРОДІНВЕСТу краще розуміти культуру, споживчі переваги та особливості місцевих молочних ринків.

Досвід побудови місцевих та регіональних дистриб’юторних мереж, а також значний обсяг торгівлі (понад 15 000 тонн щомісяця) дозволяє ПРОДИНВЕСТу розуміти та задовольняти потреби виробників молочних інгредієнтів різних об’ємів. Ці два елементи дозволяють ПРОДІНВЕСТу поєднувати пропозицію та попит складних та різноманітних молочних ринків та розробляти бізнес-моделі на основі доданої вартості для всіх залучених сторін.

Географія
закупівель
Географія
продажів